Kolay Değişim-iade

Aşağıda yer alan firma koduyla kolayca ürününüzü ARAS KARGO yada YURTİÇİ KARGO ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Ürünleri gönderirken faturanızı ürünle beraber göndermenizi rica ederiz. Ürünün etiketi üzerinde olması gerekir. Diğer kargo firmaları ve firma kodu olmadan gönderilen siparişlerde kargo ücreti fazla çıkmaktadır. Kargo ücreti uygun olması için, kargo ücretini bize ödemeli gönderin, Değişim yada iadeniz yapılırken kargo ücreti düşülecektir. Değişim ve iadelerde kargo ücreti Müşteriye aittir.

Firma Kodlarımız

Aras kargo: 1935848850924
Yurtiçi kargo : 561688514

Üyeliksiz sipariş oluşturdum nasıl iade/değişim yapacağım?

Üyeliksiz Devam Et butonunu kullanarak üyelik oluşturmadan sipariş veren müşterilerimiz için de Kolay İade sistemi çalışmaktadır. Tek yapmanız gereken "Üyeliksiz Devam Et" butonuna basmak ve siparişinizi bulabilmemiz için Telefon Numarası ya da E-Posta adresinizi ve Sipariş Numaranızı yazmak. Siparişiniz ekrana geldikten sonra iade/değişim işlemi yapmak istediğiniz ürünleri ve nedenleri seçerek devam ediniz. Firma kodu ekrana geldiğinde hemen bir yere not alın. Ürünlerinizi bu kodu kullanarak anlaşmalı kargo firmamız Aras Kargo yada Yurtiçi Kargo ile bize ücretsiz gönderebilirsiniz.

Anlaşmalı olduğunuz kargo firması hangisi?

Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo ile anlaşmalıyız.

İade tutarı ne zaman hesabıma geçer?

İade işleminizin başarılı bir şekilde tamamlanması için gönderdiğiniz ürünlerin bize eksiksiz gelmesi ve ilgili ekibimizce onaylanması gerekmektedir. Ürünler elimize ulaştıktan sonra, ekibimiz size ulaşacaktır değişim mi iade mi yapacaksınız diye öğrenip, işlemlerinizi yapacaktır.. Onay işlemi gerçekleşen iade gönderinizdeki ürünlerin tutarları 7 iş günü içerisinde iade edilir.

Değişim işlemi yapmak istedim, yeni ürünüm ne zaman gelecek?

Değişim işlemi için gönderdiğiniz ürünlerin gerekli kontrolleri sağlandıktan sonra, size ürünlerinizin bedeli kadar hediye çeki tanımlanır. Web sitemizden yeni sipariş verebilirsiniz oluştururken, hediye çeki kullan butonu ile devam ederek, değişim bakiyenizi kullanabilirsiniz.. Değişim ve iade işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir, bakiyenizden 55₺ kargo ücreti düşülerek, hediye çeki oluşturulur..

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR