Daha çok soğuk kış günlerinde tercih edilen hırkalar, kaliteyle bütünleştiği zaman soğuktan koruyan en önemli giyim parçası halini alıyor. Bu nedenle hırka seçerken, kaliteye özen gösterilmesi gerektiğinin altını çizmek gerekiyor.

Serin yaz akşamları yanınıza aldığınız ince hırka modelleri, şıklığınızı tamamlayacak triko hırka modelleri, tesettür giyimin de rahatlıkla tercih edebileceği uzun hırka modellerimizi güvenle sipariş edebilirsiniz.

Hırka Modelleri

Spor giyinmek istediğinizde içine bir tişörtle klasik giyinmek isterseniz tek başına veya bir gömlek üstüne giyebileceğiniz en banko parçalar arasında yer alan hırka modelleri ile tarzınızı tamamlayabileceksiniz.

Bade butik’ te bulunan kemerle de kullanabileceğiniz uzun hırka modelleri, fırfırlı kısa hırka modelleri, düğmeli veya bağcıklı hırka modellerinden zevkinize uygun olan modeli seçmek için web sitemizi inceleyebilirsiniz. Tüm üretimlerimiz kaliteli kumaşlarla birlikte gerçekleştirildiğinden, uzun yıllar hırka modellerimizi güvenle kullanabilirsiniz.

Bade Butik' de her bütçeye uygun hırka modellerimizi bulabilmeniz mümkündür. Ayrıca üyelik oluşturur ve beğendiğiniz ürünleri takip altına alırsanız, indirimlerimizden hemen haberdar olma şansını yakalarsınız. Bade Butik ailesinin üye müşterisi olarak, çok daha fazla ayrıcalığa ve kampanyaya ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR