1

Her giyimin en klasik parçaları gömleklerdir. Spor gömlek modelleriyle rahat bir kombin oluşturabileceğiniz gibi klasik gömlek modelleriyle de şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Uzun seçenekleri sayesinde tesettür giyimde de tercih edebileceğiniz gömlek modelleri en son trendlere uygun tasarımlarıyla Bade Butik’ te sizlerin beğenisine sunuluyor.

Gömlek Modelleri

Gömlekler her sezonun en çok tercih edilen parçalarındandır. Kısa kollu, kolsuz, yarım kol veya uzun kollu gömlek seçenekleri bulunmaktadır.

Yazın daha çok çiçekli veya renkli ince gömlek modelleri tercih edilirken kışın ise uzun kollu kot veya keten gömlekler tercih edilmektedir. Son dönemde popülerlik kazanan uzun gömlek modellerini taytlarla kombinleyerek hem rahat hem şık olmanız mümkünken uzun gömlekler tesettür giyim için de uygun olan parçalardandır.

Gömlekler Nasıl Ütülenir?

Gömleklerin belki de en sevmediğimiz özelliği ütüleme zorluğudur. Çabuk kırışan ve zor ütülenen parçalar olduğundan kullanımı dikkat ister.

Gömleklerinizi ütülerken hafif nemli olması işinizi kolaylaştıracaktır. Kuru gömlekler daha zor ütülenmektedir. Gömlek ütülerken ütünüzün su püskürtme bölümünü sık sık kullanmanızı tavsiye ederiz. Ütüleme sırasında kırışıklık ve kat izleri çok çabuk oluşacağından gömleğinizi mümkün olduğunca ütü masasında ütülemeniz gerekmektedir.

Zor ütülenip kolay kırışsa da gömleklerden vazgeçmek mümkün değildir. En trend uzun veya kısa gömlek modellerini incelemek ve tarzınıza uyanı satın almak için Bade butik güvenli alışveriş sizleri bekliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR