Örme kumaşlar, birçok giyim tarzını son derece şık bir hale getirmektedir. Bu nedenle triko giyim ürünleri fazlasıyla tercih edilmektedir. Atkılı örme de denilen triko, kazaklarda ve elbiselerde en çok tercih edilen örme tekniğidir. Bade Butik, sizlere en güzel triko ürün çeşitlerini sunarak, zarif ve elit kombinler oluşturmanıza imkân tanıyor.

Triko örme tekniğiyle tasarladığımız ürünlerimiz arasından seçimlerinizi hemen yaparak, tarzınızı en iyi yansıtacak seçeneklere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Triko Modelleri

Birçok alanında yer edinmeye başlayan triko, hemen hemen her giyim ürününde kendini göstermektedir.

Kazaklar, tunikler, hırkalar, yelekler ve elbiseler triko örme tekniğinin kullanıldığı giyim ürünlerinden yalnızca birkaçıdır. Tek kol triko modelleri, v yaka trikolar yarasa kol çeşitlerine ve fazlasına farklı renk ve modeldeki parçalarla sahip olabilirsiniz.

Örme kıyafetler oldukça zarif bir görünüme sahip olmaktadırlar. Zarif bir görünüm yansıtmak için, triko örme tekniğine yer verdiğimiz Bade Butik triko ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kombinlerinize triko örme tekniğiyle göz alıcı dokunuşlar katabilirsiniz. Ayrıca Bade Butik ‘den alacağınız her triko örme teknikli üründe, kredi kartına 9 taksit seçeneğinden faydalanabilirsiniz