Kadınlar arasında ne çok tercih edilen, tarzınızı ortaya çıkaracağınız mini etek modelleri renk ve çeşitleriyle gardroplarınızı süsleyecek. Giydiğinizde şıklığınızı tamamlayabileceğiniz bir parça olan mini etekler, her sezonun vazgeçilmezi haline gelmiştir. Giyim tarzınıza uygun birçok çeşidiyle en trend mini etek modelleri Bade Butik’ de.

Mini Etek Modelleri

Mini etekler; spor veya klasik her farklı tarza sahip kadının kombinlemekten en zevk aldığı parçalardandır. Birçok çeşidi bulunan mini etek modellerinden en sevilenleri kot mini etekler ve fırfırlı mini etek modelleridir. Yazın tercih edeceğiniz pileli ve çiçekli bir mini eteği yaza uygun botlarla kullanarak salaş bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Deri mini etekler ise iddialı görünümü sevenlerin favori parçalarındandır. Siyah deri eteği yine siyah bir üstle tamamlayarak vamp stiline sahip olabilirsiniz.

Gündelik yaşamda daha çok tercih edilen kot mini etekler ise özellikle gençlerin ve spor görünümü sevenlerin giymeyi en sevdiği parçalarındandır. Mini bir kot eteği bol kesim bir kazak ya da sweatshirt ile kombinleyebilirsiniz. Şık bir bootie ya da spor ayakkabı tercihiniz ise tamamen size kalmış. Kot ceket veya kot gömlekle altına tercih edeceğiniz kot mini etekle baştan aşağı kot görünümüne sahip olun.

Hızlı kargo ve güvenilir alışveriş imkanlarıyla aradığınız mini eteğe Bade Butik’ de sahip olacaksınız.