1

Yazın en ince ve basic parçalarından olan atlet modelleri kışın da gömleklerin, hırkaların ve ceketlerin içinde tercih edilmektedir. Tamamlayıcı parçalar arasında yer alan atletlerin farklı seçenekleri bulunmaktadır.

Her kadının dolabında bulunmasını tavsiye ettiğimiz şık ve sade atlet modelleriyle kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Atlet Modelleri

Atlet deyip geçmemek gerek, düz bir ceketin içinde tercih edeceğiniz dantelli bir atlet modeliyle şıklığınızı bambaşka bir noktaya taşıyabilirsiniz.

Farklı amaçlarda kullanılan atletler kış mevsiminde daha da sıcak kalmanıza yardımcı olacaktır. Günlük bir gömlekle kombinleyeceğiniz renkli atlet modelleri konforunuzu attırırken farklı bir görünüme kavuşmanıza da yardımcı olacaktır.

Genelde ince askılı olarak karşımıza çıkan atlet modellerinin kalın askılı çeşitleri de sık tercih edilmektedir. Hareketli pantolonların veya eteklerin üstünde tercih edeceğiniz sade bir atletle görümümüzü dengeli bir hale getirebilirsiniz.

Üst giyim parçalarının içinde kullanılırken tek başına da çok şık ve sade bir görünüm sağlayan modelleri için Bade Butik atlet modellerini inceleyebilirsiniz. Kapıda ödeme veya havale seçenekleriyle alışveriş yaparken iade ve değişim kolaylığı da beğenmediğiniz ürünleri rahatlıkla gönderebilirsiniz.